20.05.2016
«Місцеве самоврядування - це ми!»
Версія для друкуВерсія для друку

номінація Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко». Роботи приймаються до 30 червня

Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко» відбудеться 21-24 вересня 2016 року у Харкові.

Фестиваль був заснований у 2009 році Харківською обласною радою. За роки проведення півтори тисячі учасників  - творчі студії та режисери зі 100 країн світу -  надіслали понад 2,5 тисячі робіт, виконаних у різних жанрах.
Фестиваль не комерційний. Учасники не сплачують будь-яких організаційних внесків, витрати на проживання та харчування покриваються за рахунок оргкомітету, спонсорів та партнерів фестивалю.
Фестиваль є членом CIFEJ - світової професійної громадської організації "Міжнародний центр фільмів для дітей та молоді", заснованої ЮНЕСКО.

У 2012 році спільно з Радою Європи була заснована номінація фестивалю «Місцеве самоврядування - це ми!».

Учасники мовою телебачення розповідають одноліткам й дорослим про сучасне та майбутнє місцевого самоврядування у світі, Україні, своїй громаді, як воно діє, як брати у ньому участь, розбудовувати, захищати, про реформу місцевого самоврядування.

Як взяти участь: зніміть відеокліп або справжній короткометражний фільм, сюжет або телепрограму, присвячені широкому колу питань місцевого самоврядування, тобто розкажіть мовою телебачення своїм одноліткам й дорослим про сучасне та майбутнє місцевого самоврядування у світі, Україні, вашій громаді, як воно діє, як брати у ньому участь, розбудовувати, захищати, про реформу місцевого самоврядування, й отримайте унікальну можливість покращити свої знання з цього питання.

Приймаються відеороботи різних жанрів і творчих рішень тривалістю до 15 хвилин, створені у 2015-2016 роках. Кожен учасник (студія, гурток, школа, організація тощо) може бути представлений у номінації не більше ніж трьома роботами.

Обов'язкова умова для участі у номінації - виконання конкурсної роботи авторами шкільного віку, дитячою студією, гуртком тощо або у співпраці з ними.

Для участі у номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» необхідно до 30 червня 2016 року надіслати на адресу оргкомітету фестивалю «Дитятко» (електронна пошта: fest@dytiatko.org.ua; або поштова адреса: вул. Сумська, 64, кімн. 96, м. Харків, Україна, 61002):

1)    заповнену заявку учасника фестивалю;

2)    конкурсну роботу у форматі MPEG-2 або AVI (додаток 1 до Заявки учасника фестивалю);

3)    матеріали для каталогу: коротку анотацію на роботу; відомості про авторів; фото авторів та 3 кадри з конкурсної роботи у форматі JPG або JPEG з роздільною здатністю зображень 200-300 dpi (додаток 2 до Заявки учасника фестивалю).

Довідкову інформацію з питань фестивалю можна отримати у виконавчого директора фестивалю Володимира Дягілева: тел. (057) 700-53-05, (050) 401-36-02, факс (057) 715-73-63).

Небайдужість наших дітей до життя своїх громад, бажання перетворити власні населені пункти у місця, де затишно й комфортно жити, активність та ініціативність спонукала Раду Європи збільшити цього року призовий фонд номінації у п'ять разів! Це означає, що можливість відвідати штаб-квартиру Ради Європи у французькому місті Страсбург, ознайомитись з діяльністю цієї поважної міжурядової організації та взяти участь у її заходах, поспілкуватись з молоддю інших країн у 2016 році отримають не лише автори роботи-переможця, а й автори робіт, що посядуть 2 та 3 місця.

Більше інформації про фестиваль «Дитятко»  читайте на сайті 

Всі новини