26.05.2016
«Місцеве самоврядування у країнах Скандинавії та Балтії»
Версія для друкуВерсія для друку

видання SKL International

У буклеті представлено основні засади місцевого у восьми країнах Скандинавії та Балтії: Данії, Естонії, Фінляндії, Латвії, Литві, Норвегії, Польщі та Швеції.  Кожна  з цих країн має власну історію і традиції місцевого самоврядування. У деяких країнах місцеве самоврядування бере свої витоки з Середньовіччя, в інших – є досить сучасним явищем. Незалежно від форми та історії, місцеве самоврядування наявне в усіх восьми країнах. Воно робить великий внесок у розвиток демократії, участь громадськості та покращення надання послуг.

Видання пропонує огляд структури та функцій місцевої влади в кожній країні, законодавчої бази, системи нагляду та фінансів, включно з джерелами доходів та напрямками видатків. Зважаючи на важливість Європейського союзу для цих країн, кожний розділ завершується описом відносин місцевого самоврядування та Європейським союзом.

(щоб завантажити натисніть на картинку)

Буклет підготовлений SKL International – дочірньою організацією Шведської асоціації місцевих влад та регіонів. SKL International впроваджує проекти в сферах місцевого самоврядування, демократії, децентралізації та місцевого розвитку.

Всі новини