27.05.2016
«Застосування законодавства про службу в органах місцевого самоврядування: обмеження, декларування доходів, відповідальність»
Версія для друкуВерсія для друку

практикум  в рамках проекту ПУЛЬС відбувся в Луганському РВ АМУ

26 травня Лугнаське РВ АМУ провело практикум з застосування законодавства на тему «Застосування законодавства про службу в органах місцевого самоврядування: обмеження, декларування доходів, відповідальність».

Учасники: заступники міських (селищних) голів, керівники структурних підрозділів виконкомів Лисичанської, Рубіжанської, Привільської, Попансянської, Щастинської, Попаснянської, Кремінської, Сватівської міських та Новопсковської, Білокуракинської та Петрівської селищних рад,   представники РВ АМУ та регіональні консультанти проекту ПУЛЬС.

Модератор практикуму Л.Єфименкодокладно ознайомила з проектом Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування, із принципами декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру та оприлюднення декларацій. Було розглянуто також питання відповідальності та пенсійного забезпечення. Модератор відповів на запитання представників органів місцевого самоврядування.

Консультант з бюджетних питань проекту ПУЛЬС  Л.Євсєєва у ході дискусії, наголосила, що законопроект не враховує службу в органах місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад. За її словами, в контексті реформи децентралізації доцільно зазначити, що  законодавча база потребує вдосконалення з огляду на створення ОТГ та  внесення відповідних змін до класифікації посад служби в органах місцевого самоврядування. Доцільно прирівняти групи та категорії посад об’єднаних територіальних громад до міст обласного значення, у зв’язку із тим, що розширюються повноваження та збільшується відповідальність і обсяги робіт, тому і оплата праці повинна збільшуватися відповідно. 

Всі новини