09.06.2016
35 міст Львівської області висловили готовність допомогти Львову із вивезенням сміття
Версія для друкуВерсія для друку

вчора відбулися збори Львівського РВ АМУ

8 червня на зборах Львівського регіонального відділення Асоціації міст України міські голови 35 міст  області одноголосно висловили свою підтримку Львову в ситуації, яка склалася з вивезенням сміття, та погодилися тимчасово приймати тверді побутові відходи зі Львова, поки не буде вирішено питання з облаштуванням нового сміттєзвалища.

За словами виконавчого директора Львівського РВ АМУ В. Абаімова, до відділення входять 45 міст Львівщини. Голови 35 з них були присутні на засіданні, голови решти міст не були присутні з поважних причин та, імовірно, також підтримають Львів.

Відповідну заяву вже підписали голови Городка, Мостиська, Пустомит, Яворова, Комарно, Самбора, Буська, Кам'янки-Бузької, Перемишлян і Вінніков.

Нагадаємо, 28 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася пожежа. Експерти і місцева влада говорять, що причиною пожежі міг бути підпал. В результаті пожежі і подальшого обвалу загинули троє пожежників. Ще одну людину - еколога місцевого ЛКП - до сих пір не знайшли.

Пожежа трапилась у момент, коли Львів вийшов на фінальну стадію погодження в Кабміні проекту будівництва нового сміттєпереробного заводу та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища за кошти Європейського інвестиційного банку.

Всі новини