14.06.2016
Актуальні питання виконання норм антикорупційного законодавства посадовими особами органів місцевого самоврядування
Версія для друкуВерсія для друку

обговорили під час практикуму у Рівненській області

10 червня у с. Острожець Рівненським РВ АМУ був організований практикум із застосування законодавства на тему: «Актуальні питання виконання норм антикорупційного законодавства посадовими особами органів місцевого самоврядування. Врегулювання конфлікту інтересів в місцевому самоврядуванні». Захід пройшов в рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який впроваджує Асоціація за підтримки USAID.

В роботі засідання взяли участь міські/селищні голови міст Рівненщини, заступники міських голів, секретарі рад  міст та селищ області, представники ЗМІ.

Учасників ознайомили із Законом України «Про запобігання корупції», обговорити зміни у сучасному антикорупційному законодавстві і виконання норм антикорупційного законодавства. Крім того, їм надали практичні рекомендації щодо запобігання, протидії корупції та врегулювання конфліктів інтересів в місцевому самоврядуванні. Лектори також наголосили на дотриманні норм антикорупційного законодавства.

Перша частина практикуму пройшла у форматі круглого столу. Це дало можливість спікерам розповісти про зміни до законодавства та надати свої рекомендації. Надалі учасники дискутували щодо почутого та обмінювались досвідом. Вони зауважили, що проведення заняття на дану тему було вкрай актуальним. 

Всі новини