12.11.2012
АМУ готує до введення в експлуатацію Автоматизовану систему муніципальної статистики
Версія для друкуВерсія для друку

13-14 листопада 2012 року проводиться навчання координаторів АСМС

Вже понад десяти років Асоціація міст України збирає дані про результати розвитку територіальних громад. Щорічно видаються та публікуються на сайті АМУ збірки «Фінансовий стан міст» та «Основні соціально-економічні показники міст».

У цьому році АМУ запроваджує збір та опрацювання даних муніципального реєстру  за допомогою Автоматизованої системи муніципальної статистики (АСМС).

АСМС розроблена в рамках проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ), який здійснюється Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Канадське агентство міжнародного розвитку (КАМР).

АСМС - це електронна система збирання, збереження та опрацювання інформації про основні сфери життєдіяльності територіальних громад та діяльності органів місцевого самоврядування. Система має на меті забезпечити українські міста сучасними інструментами муніципального управління, які забезпечать працівникам органів місцевого самоврядування можливість швидко аналізувати показники власної діяльності, порівнювати їх, наприклад, з минулорічними або з даними інших міст, аргументовано приймати управлінські рішення.

Участь міст в Автоматизованій системі муніципальної статистики безкоштовна, а їх внесок у роботу АСМС – це щорічне (раз на рік) надання інформації про розвиток громади. Роботою на місцях будуть займатися спеціально призначені посадовці - координатори АСМС, для яких 13-14 листопада у Національній академії державного управління при Президентові України буде проведено перший навчальний семінар з он-лайн введення зібраної інформації в базу даних системи. Навчання проведуть експерти, які працювали над створенням АСМС, та розробники електронної версії системи.

 

Всі новини