23.10.2012
АМУ готує пропозиції щодо заходів, спрямованих на посилення фінансової основи місцевого самоврядування
Версія для друкуВерсія для друку

які будуть внесені на розгляд Уряду

Аналітичним центром АМУ готуються  пропозиції щодо заходів, спрямованих на посилення фінансової основи місцевого самоврядування, збільшення питомої ваги доходів місцевих бюджетів у доходах зведеного бюджету України для забезпечення розвитку територіальних громад на принципах самостійності, збалансованості й ефективності.  Пропозиції будуть опрацьовані та узгоджені з Міністерством фінансів, Мінекономрозвитку, Мінрегіоном та у формі проекту рішення Уряду внесені до Кабінету Міністрів.

Пропозиції розробляються на виконання доручення Прем’єр міністра України М. Азарова від 19 вересня 2012 р. Міністерству фінансів, Мінекономрозвитку, Мінрегіону щодо спільного напрацювання з органами місцевого самоврядування та їх всеукраїнськими асоціаціями відповідного проекту рішення Уряду.

Іншим пунктом  доручень Прем’єр-міністрів попросив напрацювати пропозиції  Уряду та Раді регіонів щодо запровадження практики заслуховування на Раді регіонів керівників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади з питань виконання профільних завдань у сфері реалізації державної політики регіонального розвитку

 

Всі новини