16.02.2012
АМУ ЗАНЕПОКОЄНА ПРИТЯГНЕННЯМ ДО АДМІНІСТРАТИВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ
Версія для друкуВерсія для друку

20 січня Тростянецький районний судвизнав Тростянецького міського голову Бову Юрія Анатолійовича винним у скоєнні правопорушення, передбаченого пч.1 ст.172-4 КУпАПта п.п.1 п.1 ст.7 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції в Україні». Бову В.А. притягнутодо адміністративної відповідальності (що передбачає усунення з посади міського голови), оскільки у його власності знаходилося приватне підприємство. Проте, згідно ч.2 ст.167 Господарського Кодексу України «Володіння корпоративними правами не вважається підприємництвом».

Бова В.А. подав апеляційну скаргу до Апеляційного суду Сумської області. Її розгляд відбудеться 15 лютого.

АМУ занепокоєна фактом притягнення до адміністративної відповідальності Тростянецького міського голови за володіння ним корпоративними правамипідприємства. Жодним законом не передбачено такої заборони. Асоціація вважає: якщо залишити цей випадок без належної уваги, він може створити прецедент усунення  від посад міських голів та службовців місцевого самоврядування по всій Україні.

Асоціація міст України висловила свою позицію в листах, направлених Голові Апеляційного суду Сумської області Луговому М.Г. та Голові Сумської обласної державної адміністрації Чмирю Ю.П.

Всі новини