08.07.2016
Аналітик АМУ взяв участь в обговоренні «Роль та місце Служби у справах дітей в умовах децентралізації влади»
Версія для друкуВерсія для друку

7 липня у Києві аналітик Центру аналізу та розробки законодавства Асоціації міст України Миколюк Назар взяв участь у семінарі «Роль та місце Служби у справах дітей в умовах децентралізації влади», організований Міністерством соціальної політики України з керівниками служб у справах дітей.

У семінарі також взяли участь Уповноважений Президента України з прав дитини Кулеба Микола та представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності Філіпішина Оксана.

На семінарі розглядались питання, що стосуються особливостей забезпечення прав дітей в умовах децентралізації влади та деінституціалізації виховання дітей. Зокрема, експерт АМУ відзначив необхідність врахування фінансової та кадрової спроможності об’єднаних територіальних громад при передачі їм функції служб у справах дітей.

За підсумками обговорення учасники досягли порозуміння у тому, що питання передачі функцій на місця, зокрема, щодо опіки, піклування та усиновлення, потребують глибшого вивчення та узгодження із територіальними громадами.

 

Всі новини