21.11.2012
АСМС як сучасний інструмент управління громадою
Версія для друкуВерсія для друку

семінар-практикум для координаторів АСМС відбувся у Києві

13-14 листопада у Києві відбулися навчальні семінари-практикуми для координаторів  Автоматизованої системи муніципальної статистики (АСМС). Семінари -  це продовження роботи АМУ зі створення та розгортання АСМС.

Координувати АСМС  у містах будуть посадові особи, призначені міськими головами. Координатори забезпечують збір даних в кожному конкретному місті і завантажують цю інформацію в електронну систему. Координатори стануть основними провідниками знань про інноваційну систему управління територіальними громадами і фактично будуть  інструкторами по використанню її для всіх посадовців.

Навчання координаторів проводилось на базі Центру дистанційного навчання Національної академії державного управління при Президентові України з залученням представника компанії-розробника програмного забезпечення. Це дало можливість забезпечити координаторам он-лайн роботу в тестовій версії системи, набути навички з роботи в АСМС та задати необхідні питання.

Слід відзначити, що географія учасників навчальних семінарів досить широка – від Криму до Чернігівської області, від Волині до Луганська. Це є свідчення прагнення органів місцевого самоврядування по всій Україні впроваджувати інноваційні інструменти управління. Це «піонери» у сфері муніципальної статистики – так їх назвали закордонні експерти, що теж були учасниками семінару.

Пізнавальними і дуже цікавими стали презентації експертів з Канади та Польщі, що безпосередньо працюють з подібними системами в своїх країнах – Богданом Винницьким, Кеном Навольськи та Томашем Потканські. Приклад канадських  і польської систем   продемонстрував для чого потрібна АСМС і дав  розуміння того, що робота в органах місцевого самоврядування потребує впровадження нових, сучасних інструментів управління громадою.

 

Всі новини