06.07.2016
Асоціації місцевого самоврядування Франції, України та Польщі підписали Декларацію про тристороннє співробітництво
Версія для друкуВерсія для друку

МЗС Франції висловило готовність сприяти її реалізації

6 липня у МЗС Франції у Парижі відбулася урочиста церемонія підписання Декларації про наміри щодо децентралізованого тристороннього співробітництва між Францією, Польщею та Україною.

Документ підписали представники Французької Асоціації при Раді Європейських муніципалітетів та регіонів, Асоціації міст Польщі та Асоціації міст України.

 

 

Підписання відбулося під час засідання робочої зустрічі представників трьох асоціацій з обговорення можливостей децентралізованого співробітництва між Францією, Україною та Польщею, яка проходила у Міністерстві закордонних справ Франції.

Мета декларації – сприяння партнерським зв’язкам між французькими українськими та польськими органами місцевого самоврядування.

Сторони визнають суттєвий внесок місцевого самоврядування у підтримку та розвиток дружніх зв’язків  між країнами і вважають таке децентралізоване співробітництво одним з основних чинників, що сприяють соціальним, культурним та економічним взаємозв’язками між  Францією, Україною та Польщею.

Регіональне і транскордонне співробітництво має великий потенціал, особливо щодо підтримки процесів децентралізації та у реалізації проектів  децентралізованого співробітництва.

Сторони-підписанти Декларації домовилися обмінюватися досвідом між французькими українськими та польськими органами місцевого самоврядування, допомагати налагодженню партнерських відносин між громадами; сприяти формуванню мережі регіональних партнерських стосунків задля обміну між громадами напрацюваннями та інформацією.

Для досягнення цілей тристоронньої співпраці будуть організовуватися зустрічі, семінари, візити, налагоджуватися комунікаційні зв’язки.

Міністерство закордонних справ Франції висловило готовність сприяти реалізації Декларації.

 

Всі новини