29.05.2014
АСОЦІАЦІЯ ПРОВОДИТЬ ОПИТУВАННЯ ГРОМАД - ЧЛЕНІВ АМУ
Версія для друкуВерсія для друку
  • Актуальні проблемні питання місцевого самоврядування для розгляду на Х Українському муніципальному форумі (ОПИТУВАЛЬНИК)
  • Пропозиції до завдань Стратегії розвитку АМУ на 2015-2025 роки (ОПИТУВАЛЬНИК)


У програмі Х Українського муніципального форуму, який відбудеться 18-21 червня, передбачається День Діалогу представників місцевих рад - членів АМУ з представниками Кабінету Міністрів України, де будуть розглядатися питання: місцевих фінансів і бюджету; житлово-комунального господарства; організації надання адміністративних послуг.

Асоціація збирає найактуальніші проблеми територіальних громад у зазначених сферах, що потребують вирішення на рівні Уряду та міністерств. Узагальнений перелік питань буде направлено профільним міністерствам для поперднього опрацювання з метою забезпечення максимальної ефективності Дня Діалогу.

Заповнений ОПИТУВАЛЬНИК необхідно надіслати до 15 травня 2014 року електронною поштою на адресу: raboshuk@auc.org.ua.

З питаннями просимо звертатися до Володимира Пархоменка та Ярослава Рабошука (44-486-28-41).


Робоча група АМУ розпочинає роботу над Стратегією розвитку Асоціації міст України на 2015-2025 роки. Оскільки сенсом діяльності АМУ є представлення та захист інтересів територіальних громад на національному та регіональному рівнях, визначальною для Стратегії АМУ є позиція та довгострокові потреби самих територіальних громад в особі їхніх органів місцевого самоврядування.

АМУ просить висловити свою позицію з питань, зазначених в ОПИТУВАЛЬНИКУ, заповнивши і надіславши його до 15 травня 2014 року, на адресу parkhomenko@auc.org.ua.

З питаннями просимо звертатися до Володимира Пархоменка (44-486-28-41).

Всі новини