04.10.2012
День ДІАЛОГУ та Ювілейні заходи з нагоди 20-річчя АМУ
Версія для друкуВерсія для друку

відбулися 27 - 28 вересня. Опубліковано підсумковий документ

27 вересня у Києві АМУ спільно з проектом Агентства США з міжнародного розвитку «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування в Україні» ДІАЛОГ за участі представників міністерств, членів Уряду та народних депутатів, близько 400 міських голів провели традиційний День ДІАЛОГУ. Метою заходу було вироблення спільної позиції органів державної влади та органів місцевого самоврядування в питаннях розвитку місцевого самоврядування і розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад. У День діалогу паралельно працювало 5 робочих груп за наступною тематикою:

  • Бюджетне забезпечення реалізації повноважень органів місцевого самоврядування.
  • Житлово-комунальне господарство та енергозабезпечення територіальних громад
  • Служба в органах місцевого самоврядування.
  • Земельні відносини та містобудування
  • Реалізація нового антикорупційного законодавства та законодавства про забезпечення доступу до публічної інформації.

За результатами Дня ДІАЛОГУ було прийнято Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення нагальних проблем місцевого самоврядування.

 

Дивитись фотогалерею Дня ДІАЛОГУ

 

28 вересня – відбулися урочисті Ювілейні заходи, присвячені 20-й річниці створення Асоціації міст України. В рамках заходів Президент України В.Ф. Янукович привітав Асоціацію міст України з 20-річчям та вручив її представникам державні нагороди. 

 

Дивитись фотогалерею з Ювілейних заходів

Всі новини