08.07.2016
Держкомтелерадіо оприлюднив для громадського обговорення проект Порядку надання державної підтримки реформованим друкованим ЗМІ місцевої сфери розповсюдження
Версія для друкуВерсія для друку
Держкомтелерадіо оприлюднив для громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання державної підтримки реформованим друкованим засобаммасової інформації місцевої сфери розповсюдження».
Порядок визначає механізм надання різних форм державної підтримки:
- встановлення для редакцій пільгових умов оренди приміщень, що перебувають у державній або комунальній власності, адресну фінансову підтримку;
- надання редакціям пріоритетного права на укладення договорів про висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Державна підтримка надаватиметься виключно за умови забезпечення функціонування друкованого засобу масової інформації, збереження його назви, цільового призначення і тематичної спрямованості.
Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми буде Держкомтелерадіо, який здійснюватиме розподіл бюджетних коштів між регіональними органами з інформаційної політики пропорційно чисельності друкованим засобам масової інформації.
У проекті Порядку зазначено, що адресна фінансова підтримка надаватиметься  виключно на закупівлю поліграфічних послуг та паперу, призначеного для забезпечення видання друкованого засобу масової інформації.
З текстом постанови можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо за посиланням:
Підготовлено за інформацією
Урядового порталу

 

 

Всі новини