01.02.2012
Фінансисти міст обговорили шляхи вирішення проблем зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування
Версія для друкуВерсія для друку

27 січня відбулося робоче засідання фінансистів. Захід провели спільно Асоціація міст України та Асоціація фінансистів України . Мета - вироблення єдиних підходів до збору статистичної інформації щодо бюджетного забезпечення територіальних громад в 2012 році та в рамках підготовки пропозицій до Основних напрямів бюджетної політики на 2013 рік.
В обговоренні взяли участь керівники місцевих фінансових органів Київської міської державної адміністрації, Вінницької міської ради, Житомирської міської ради, Черкаської міської ради, експерт АМУ з питань бюджету.

Учасники обговорили проект пропозицій до проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2013 рік, підготовлений Аналітичним центром АМУ (ознайомитись). За результатами обговорення було прийнято рішення про доопрацювання проекту шляхом розширення переліку пропозицій, визначення їх пріоритетності, а також про його розсилку членам Асоціації фінансистів з метою висловлення зауважень та пропозицій.

Важливим завданням засідання було вироблення єдиних підходів до збору статистичної інформації щодо бюджетного забезпечення територіальних громад в 2012 році. За результатами обговорення було погоджено три форми збору статистичної інформації та основні положення інструкції щодо їх заповнення.

Наразі в Аналітичному центрі триває опрацювання висловлених зауважень та пропозицій.

 

Аналітичний центр

Асоціації міст України

Всі новини