20.05.2016
HR-Форум «Політика рівності на робочому місці»
Версія для друкуВерсія для друку

24 травня у Києві

HR-Форум «Політика рівності на робочому місці» – це платформа, на якій зберуться більше 100 HR та топ-менеджерів з метою обміну досвідом по впровадженню політики рівності та недискримінації на робочому місці, аналізу реальних кейсів успішних українських компаній та обговорення бенефітів, які може отримати компанія від такої політики.

Форум, який відбудеться 24 травня в НСК «Олімпійський», складатиметься з двох панелей та воркшопів, а також передбачає неформальне спілкування. Модератором заходу виступить А.Куликов, теле- та радіоведучий, один із засновників Громадського радіо.

Панель І присвячено дискусії щодо рефреймінгу корпоративної політики. Обговорюватиметься чому корпоративна рівність не тільки справедливо, але й добре для бізнесу. У ході Форуму буде презентовано проект «Українського індексу корпоративної рівності» та представлені успішні кейси у маркетинговій та HR-стратегіях.

Форум буде корисним для: HR, топ-менеджерів та осіб, які приймають рішення щодо корпоративної політики компанії, в цілому для українського бізнесу, який слідкує за новими тенденціями ведення корпоративної культури та бажає отримати бенефіти від людського капіталу.

Форум дасть можливість: отримати інформацію щодо кращих кейсів українського бізнес-середовища, які вже мають політику рівності, дізнатися з перших рук що таке дискримінація на робочому місці та як її уникнути, підвищити свою конкурентоздатність на ринку, завести нові знайомства.

Форум організований Всеукраїнською благодійною організацією «Точка опори» у співпраці з Національною Асамблеєю інвалідів України та Жіночим консорціумом України за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», Генеральний кар’єрний партнер Head Hunter Україна, Інформаційний партнер KyivPost.

Детальна програма заходу

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини