01.11.2012
Інновації в місцевому самоврядуванні
Версія для друкуВерсія для друку

обговорили 31 жовтня в Криму

31 жовтня у м. Форос відбувся  організаційний семінар «Спільнота практиків: інновації в місцевому самоврядуванні» з питань підготовки та проведення дистанційного навчання для представників органів місцевого самоврядування.
Метою навчання є поглиблене вивчення питань управління проектами з місцевого та регіонального розвитку. А також — набуття учасниками нових компетенцій з проектного менеджменту для вирішення проблем громади. Зокрема, учасники отримають можливість  систематизувати знання щодо розроблення проектів в рамках Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, ознайомитися із кращими практиками та типовими помилками при розробці і впровадженні проектів, вивчити різноманітні інструменти та механізми проектного менеджменту.
Серед інших питань, які обговорювалися експертами під час семінару, були такі:
  • управління знаннями – як визначальний фактор діяльності органів влади на сучасному етапі;
  • практики управління знаннями для поліпшення якості публічних послуг;
  • управління знаннями в процесі розробки та реалізації стратегій розвитку регіонів
  • спільноти практиків в публічному управлінні: міжнародний досвід та вітчизняні практики   та інші.
В рамках підготовки та проведення Всеукраїнського конкурсу організаторами навчань також заплановано проведення дистанційного електронного курсу «Управління проектами з місцевого та регіонального розвитку» для викладачів центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
 Навчання проводиться Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні на виконання постанови Кабінету Міністрів України  «Про внесення змін до Положення про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування» № 758 від 15 серпня 2012 р. 
 
.
 
Всі новини