17.06.2016
ХІІ УКРАЇНСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ФОРУМ
Версія для друкуВерсія для друку

проходитиме 21-23 червня 2016 року в Одесі 

У Форумі візьмуть участь близько 300 учасників, серед яких: голови громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів МТД – партнерів АМУ, експертного середовища. На Форумі буде оголошено про старт всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон».

 

У рамках Форуму заплановано три тематичні дні:

21 червня− День Діалогу з органами державної влади

Старт «Децентралізаційного марафону». У рамках всеукраїнської акції впродовж червня-грудня 2016 року буде проведено близько 1000 виїзних заходів з метою активізації та стимулювання процесу об’єднання і  формування спроможних громад. Протягом дня учасники Форуму обговорять з представниками органів центральної державної влади здобутки і наступні кроки у фіскальній та галузевій децентралізації. 

ПРОГРАМА 

22 червня – День місцевого економічного розвитку (спільно з проектом ПРОМІС)

Представлення та обговорення інструментів стимулювання розвитку територіальних громад.

ПРОГРАМА 

23 червня − День стратегій

Презентація напрацювань Стратегічного тижня, який проходив 30 травня -2 червня за участі експертів із 10 європейських країн, обговорення стратегічних напрямів розвитку 9 галузей: освіта, охорона здоров’я, соціальний захист населення, фінанси, кадри та організація діяльності, житлово-комунальне господарство, земля та комунальне майно, економічний розвиток та містобудування.

ПРОГРАМА 

 

Всі новини