19.05.2016
Київське РВ АМУ продовжує співпрацю з польськими партнерами
Версія для друкуВерсія для друку

Представники Київського регіонального відділення АМУ взяли участь у святкуванні 25-річчя Союзу гмін і повітів Сілезького воєводства Республіки Польща. Важливим результатом зустрічі стала пролонгація Декларації про співробітництво між організаціями до 31 грудня 2018 року. Головними аспектами подальшої співпраці стануть:

-        проблеми місцевого самоврядування;

-        розвиток малого та середнього бізнесу;

-        питання освіти;

-        управління проектами;

-        розвиток територіального співробітництва;

-        розвиток міжкультурних зв’язків;

-        обмін кращими практиками муніципального управління.

Ці напрямки є результатом аналізу анкетування працівників органів місцевого самоврядування та мешканців Київської області.

Делегація Київського РВ в рамках візиту також відвідала ряд підприємств та організацій в містах: Катовіце, Руди Шльонської, Глівіце, Пщини, Жарки та гміни Геральтовіце.

 

Крім того, українська та польська сторони обговорили початок проекту «Літня школа», який передбачає обмін знаннями та досвідом з питань роботи в органах місцевого самоврядування низового рівня. В проекті візьмуть участь по два спеціаліста з п’ятирічним досвідом роботи в органах місцевого самоврядування з п’яти міст Київщини та Сілезії. План реалізації проекту: серпень 2016 року – в Україні, серпень 2017 року – в Польщі, серпень 2018 року – в Україні.

Всі новини