13.06.2016
Міські голови Львівщини звернулися до керівництва держави та громади області з щирим проханням виявити свою солідарність із львівською громадою
Версія для друкуВерсія для друку

у зв’язку з пожежею на Грибовицькому полігоні

8 чеврня у Львові відбулися Збори Львівського регіонального відділення  Асоціації міст України, на якому міські голови області прийняли звернення до громади області

У зверненні, зокрема, наголошується, що найбільше місто області, а також кілька навколишніх районів – Жовківський, Кам’янка-Бузький, Пустомитівський, частково Яворівський та Городоцький, опинилися на межі екологічного лиха. У зв’язку з пожежею на Грибовицькому полігоні місто Львів і інші населені пункти мають серйозні ускладнення з вивезенням сміття.

Щоб запобігти екологічній катастрофі, вже у найближчий час необхідно знайти варіанти для тимчасового зберігання ТПВ, що утворюється на території Львова. Згодом ці ТПВ будуть перевезені на новий постійний львівський полігон. Зараз цю проблему можна вирішити лише спільними зусиллями.

Міські голови міст Львівської області хочуть протянути руку допомоги львівській громаді та звернулися до громади області з щирим проханням виявити свою солідарність із львівською громадою, та у цей важкий час екологічної загрози для Львова з розумінням поставитися до тимчасового використання інших полігонів на території Львівщини для утилізації ТПВ зі Львова та районів, що використовували львівський міський полігон.

Окремо міські голови Львівщини звернулися до керівництва держави, до керівників відповідних підрозділів державних структур, з проханням конкретними справами допомогти у вирішенні цієї складної проблеми.

"Зараз усім нам важливо об’єднатися і допомагати один одному", - зазначено у Зверненні.

Раніше АМУ писала про ініціативу 35 міст Львівської області допомогти Львову із вивезенням сміття.

ЧИТАТИ ЗВЕРНЕННЯ ЗБОРІВ ЛЬВІВСЬКОГО РВ АМУ ПОВНІСТЮ

 

 

 

Всі новини