05.07.2016
Місцеві бюджети Хмельниччини отримали додатково 15 млн грн гривень завдяки бензину, алкоголю і тютюну
Версія для друкуВерсія для друку
акцизний податок поповнює скарбниці громад

На Хмельниччині до місцевих бюджетів цього року сплатили 123 мільйони гривень акцизного збору з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

"Виконання доведеного індикативного показника забезпечено на рівні 114,4 відсотка, в абсолютній величині означає додатково плану громади краю отримали у своє розпорядження 15,5 мільйона гривень”, - зазначили у фіскальній службі.

Як свідчить статистика, акцизний податок з роздрібного продажу займає чільне місце у структурі податкових надходжень до місцевих бюджетів Хмельниччини.

Бюджетна децентралізація дала місцевим громадам можливість отримати фінансову самодостатність і вкладати отримані у своє розпорядження кошти на вирішення нагальних соціальних потреб краян. Якщо вести мову про акцизний податок з роздрібного продажу, то це саме ті реальні кошти, які надходять від легального продажу цигарок, алкоголю, бензину, дизельного палива та інших підакцизних товарів”, - зазначають у Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області. 

Нагадаємо, що АМУ виступає категорично проти законодавчих ініціатив щодо перерозподілу доходів від місцевого акцизу коштів місцевого акцизу на користь обласних бюджетів:

Пілголовлено за інформацією сайту "Є"

 

 

Всі новини