26.10.2012
Нацкомпослуг затвердила Правила приєднання до теплових мереж
Версія для друкуВерсія для друку

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг затвердила «Правила приєднання до теплових мереж».

До сьогодні відносини між власниками теплових мереж та юридичними або фізичними особами, які хотіли приєднатися до цих мереж, залишалися неврегульованими. Були відсутні порядок та правила приєднання новозбудованих об’єктів та обладнання до вже існуючих мереж. Ця ситуація була незручною як для підприємств теплокомуненерго, так і для власників новобудов.

Прийняті Комісією Правила встановлюють єдину процедуру приєднання до теплових мереж закінчених будівництвом, реконструйованих, технічно переоснащених тепловикористальних установок. Також Правила затверджують типову форму договору про приєднання до мереж.

Очікується, що введення в дію Правил приєднання сприятиме встановленню послідовного та чіткого порядку приєднання до теплових мереж; захисту прав та інтересів споживачів теплової енергії; підвищенню взаємної відповідальності власника теплових мереж та замовника

 

Всі новини