19.11.2012
НКРЗІ розробила проект Правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до житлового фонду
Версія для друкуВерсія для друку

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв”язку та інформатизації (НКРЗІ) розробила проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до житлового фонду всіх форм власності для організації та проведення відповідних будівельних, монтажних робіт для забезпечення доступу споживачів до мережі Інтернет». Проект розроблений на виконання доручення Президента України щодо запровадження новітніх технологій у сфері телекомунікацій відповідно міжнародним стандартам та забезпечення права вільного доступу громадян до мережі Інтернет.

Правила визначають:

  • порядок звернення операторів і провайдерів до власників об’єктів житлового фонду щодо видачі технічних умов;
  • вимоги до робочого проекту на будівництво та/або реконструкцію будинкових розподільних мереж;
  • основні вимоги до примірного договору на розміщення будинкових розподільних мереж на об’єктах житлового фонду всіх форм власності;
  • оформлення надання місця (площі) та порядок розрахунків і плати за розміщення БРМ на об’єктах житлового фонду всіх форм власності.

В проекті Правил запропоновано, що Методику визначення розміру одноразової плати за розташування на об’єктах житлового фонду будинкових розподільних мереж затверджуватиметься на центральному рівні - Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Проектом пропонується, що демонтаж самочинно побудованої БРМ та БРМ побудованої з істотним відхиленнями від проекту та вимог відбуватиметься відповідно до припису про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, виданому посадовою особою відповідної інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.

Нагадаємо, АМУ була залучена до розробки попереднього варіанту проекту такого урядового акту.

 

 

Всі новини