05.07.2016
Об’єднана громада Підволочиська на Тернопільщині вже користується першими інфраструктурними досягненнями
Версія для друкуВерсія для друку

Об’єднані заради успіху громади

Асоціація міст України у рамках проекту ПУЛЬС продовжує ділитися успіхами децентралізації та кращими практиками об'єднаних територіальних громад. Першими досягненнями у інфраструктурній сфері ділиться Підволочиська ОТГ у Тернопільській області.

В процесі створення ОТГ в Тернопільській області практично всі населені пункти Підволочиського району увійшли до однієї з трьох ОТГ, що утворилися на його території. Після об'єднання та створення Підволочиської ОТГ, її бюджет став отримувати значно збільшений фінансовий ресурс. Таким чином закумульовані бюджетні кошти можна було спрямовувати на капітальні видатки.

У Підволочиську, перш за все, вирішено направити кошти на ремонт та модернізацію інфраструктурних об’єктів. Протягом червня Підволочиській ОТГ вдалося провести:

  • капітальний ремонт адміністративного приміщення Територіального центру надання соціальних послуг та благоустрій території;
  • поточний ремонт доріг в населених пунктах, що увійшли до Підволочиської ОТГ на суму більше 200 тис грн;
  • встановити 4 дитячі майданчики( на загальну суму 124 тис грн) та 3 нові автобусні зупинки (на загальну суму 36 тис грн)

Відвідайте також відеотеку "Успіхи реформ", де Асоціація збирає успіхи об'єднаних територіальних громад, які надихають!

  

   

Всі новини