19.11.2012
Організацію діяльності соціальних служб
Версія для друкуВерсія для друку

вивчали посадовці органів місцевого самоврядування АР Крим у ході візиту до Борисполя

8-9 листопада 2012 р. відбувся навчальний візит для посадовців органів місцевого самоврядування АР Крим до міста Борисполя. Участь у стажуванні взяли начальники управлінь та відділів з питань праці та соціального захисту населення з міст Алушти, Сімферополя, Судака, Сак та Ялти. Темою навчання була організація діяльності соціальних служб міста, її визначили за підсумками опитування серед міських рад Криму, яке провело Кримське РВ АМУ.

В ході візиту його учасники змогли ознайомитись з досвідом управління у веденні інформаційної та технологічної картки виплати компенсації за невикористане санаторне лікування інвалідам війни, реалізації міської комплексної програми «Турбота», яка дозволяє пенсіонерам отримувати знижки в ряді закладів (супермаркети, парикмахерські, пральні, послуги нотаріату), наявність електронних інформаційних стендів у закладах різної форми власності.

Також учасникам продемонстрували передовий досвід у створенні паспорту визначення доступності (наявність пандусів, ліфтів, місць для паркування автотранспорту, спеціально об лаштованих туалетів) до осіб з обмеженими можливостями, призначенні та реєстрації помічника фізичній дієздатній особі яка сама не може самостійно здійснювати свої права та обов’язки.

За словами членів кримської делегації, досвід департаменту праці та соціальної політики Бориспільської міської ради дозволить оптимізувати роботу соціальних служб міст Криму. Всі вони відмітили користь таких навчань, що дають можливість вивчити практичний досвід колег та уникати проблем при його застосуванні.

 

Дивитися відео

 

Всі новини