07.07.2016
Парламентський Комітет аграрної політки і земельних відносин підтримує прийняття у другому читанні законопроекту №4355
Версія для друкуВерсія для друку

який розширює повноваження органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами

7 липня на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин розглядався до другого читання законопроект Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель (№ 4355), прийнятий у першому читанні 19 квітня.

Законопроект №4355, підготовлений до другого читання, враховує позицію АМУ. До проекту також внесено положення, яким пропонується передати у комунальну власність землі тих колективних підприємтсв, які вже ліквідовані та виключені з ЄДРПОУ.  

Комітет вирішив рекомендувати парламенту прийняти законопроект №4355 у другому читанні та в цілому.

Нагадаємо, 13 червня Асоціація міст України та Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад направили спільне Звернення до Голови Верховної Ради України А.Парубія. У Зверненні дві асоціації органів місцевого самоврядування наполягають на прискоренні розгляду та прийнятті законопроекту №4355 щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням та охороною земель.

Інфографіка АМУ на підтримку законопроекту 4355.

 

Всі новини