09.10.2012
Перше дистанційне навчання в області енергоефективності та енергетичної політики
Версія для друкуВерсія для друку

В рамках реалізації Проекту «Ініціатива з енергозбереження в будівлях в країнах Східної Європи та Центральної Азії» (ESIB) з жовтня 2012 р. стартує дистанційне (он-лайн) навчання у вигляді вебінарів в галузі енергоефективності та сталого енергетичного розвитку.

Цільова аудиторія: профільні органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства, генеруючі компанії, енергосервісні компанії, юридичні і консалтингові компанії, міжнародні та локальні фінансові організації, громадські організації, ОСББ та інші форми управління житловою нерухомістю, міжнародні програми технічної допомоги, ЗМІ, навчальні заклади, зацікавлені особи в галузі енергоефективності та сталого енергетичного розвитку.

Перший вебмінар пройде 17 жовтня 2012р.з 17-00 до 18-00 на тему «Енергетична політика України в галузі підвищення енергоефективності будівель».

Основні питання, які будуть висвітлені:

  • законодавчі можливості і обмеження;
  • потенціал енергоефективності в будівлях (технічний і економічний);
  • інвестиційні можливості та передумови для підвищення енергоефективності будівель.

Реєстрація на участь у вебінарі по e-mail: esib.schelkunova@gmail.com. Для реєстрації необхідно вказати наступні дані:

• e-mail,

• країна,

• організація,

• контактна особа.

Після реєстрації по e-mail учасникам буде наданопосиланнянавеб-платформи.

Кількість місць обмежена - 50 учасників. Участь - безкоштовна.

Лектори вебмінаров: ключові міжнародні та локальні експерти проекту ESIB в галузі енергоефективності сталого енергетичного планування та запрошені фахівці.

Концепція вебінарів: он-лайн лекція тривалістю 45 хвилин, з яких 45 хвилин сама лекція і 10-15 хвилин відповіді на запитання учасників. Учасники вебмінаров можуть задавати питання експертам в ході лекції в режимі он-лайн. Самі лекції та відповіді на запитання учасників після закінчення вебінарів будуть розміщені на сайті проекту http://www.inogate-ee.org/ в розділі «Форум» для подальшого обговорення, а також розділі «E-learning".

З повною інформацією про теми та дати проведення вебінарів можна ознайомитися на сайті проекту http://www.inogate-ee.org/.

 

 

 

 

 

 

Всі новини