23.10.2012
Перспективи розвитку системи державних закупівель в Україні
Версія для друкуВерсія для друку

обговорили 18-19 жовтня на міжнародній конференції у Києві

 18-19 жовтня 2012 р. в місті Києві відбулась міжнародна конференція: «Перспективи розвитку системи державних закупівель в Україні». Організував захід проект ЄС «Гармонізація систем конкуренції та державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Антимонопольного комітету України.
 Метою конференції було надати можливість представникам державних органів, приватного сектору, громадських організацій України ознайомитись зі змінами законодавства у сфері державних закупівель, практикою державних закупівель в ЄС, обговорити проблемні питання та  перспективи впровадження електронних та рамкових закупівель, особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності, завдання контролю державних закупівель.
 До участі у конференції в якості доповідачів були залучені відомі вітчизняні та іноземні експерти-практики, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Антимонопольного комітету України, Рахункової палати України, Державної фінансової інспекції України, Державної казначейської служби України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, державних відомств із питань конкуренції країн ЄС, делегації ЄС в Україні, Світового банку, ЕБРР, USAID та інші.
 Асоціацію міст України на заході представляв консультант Центру правової допомоги В.Мягкоход.
 

 

Всі новини