12.05.2016
Підсумки засідання парламентського Комітету з питань бюджету
Версія для друкуВерсія для друку

11 травня у ході засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, у якому взяв участь експерт Центру аналізу та розробки законодавства АМУ, обговорювалися питання:

  • стимулювання подальшого процесу добровільного об’єднання територіальних громад шляхом внесення змін до Бюджетного кодексу України (№3639)

Асоціацією міст України висловлювалася за недоцільності його прийняття, зважаючи на ряд системних недоліків та негативних наслідків набрання ним чинності. ВИСНОВОК АМУ

Комітет, врахувавши позицію АМУ, прийняв рішення відправити на доопрацювання законопроект №3639.

  • вдосконалення норм Бюджетного кодексу України в частині забезпечення фінансової спроможності у наданні адміністративних послуг виконавчими органами рад об’єднаних територіальних громад (№4386)

Асоціація підтримує законопроект щодо зарахування плати за надання адміністративних послуг до бюджетів об'єднаних територіальних громад з метою якнайшвидшого його прийняття Парламентом. Зважаючи на проблему забезпечення належної життєдіяльності об’єднаних територіальних громад, необґрунтовані дії Казначейства по блокуванню дохідних рахунків, унеможливлюють належне отримання адміністративних послуг населенням. ВИСНОВОК АМУ

Комітет, врахувавши позицію АМУ, прийняв рішення підтримати законопроект №4386.

  • перерозподілу рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення (№3721)

Асоціація міст України не висловлювала зауважень до законопроекту. У ході обговорень зауважено, що законопроект містить ризики розпорошення ресурсів та збалансування бюджетів.

Комітет прийняв рішення відхилити законопроект №3721.

 

 

 

Всі новини