30.05.2016
Практикум з питань виконання законодавства у сфері управління земельними ресурсами громади
Версія для друкуВерсія для друку

відбувся в Чернігівському РВ АМУ

27 травня 2016 року у Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України в рамках проекту ПУЛЬС було проведено засідання практикуму із застосування законодавства на тему: «Практичні питання виконання законодавства у сфері управління земельними ресурсами громади. Особливості взаємодії органів місцевого самоврядування і органами виконавчої влади».

У заході взяли участь міські, селищні голови – члени Чернігівського РВ,  спеціалісти з земельних питань та містобудування, а також фахові експерти, що займаються  земельними питаннями.

З вітальним словом до учасників звернувся заступник голови обласної ради А.Дідур. Він зазначив, що наведення порядку у земельних відносинах і відрахуваннях за користуванням землею в час має особливе значення, коли в країні проголошений курс на децентралізацію.

В практикумі також взяли участь заступник Чернігівського міського голови В.Бондарчук, начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації О.Дмитрюк, заступник начальника управління охорони земель Головного обласного управління Держгеокадастру України І.Пузан.

В ході практикуму були обговорені питання практичного дотримання вимог чинного законодавства при управлінні та розпорядженні земельними ресурсами населеного пункту, а також питання містобудування та архітектури, містобудівної документації (Генеральний план забудови та інше), при вилученні та наданні земельних ділянок.

Окрема увага була приділена взаємодії органів місцевого самоврядування з державними виконавчими органами в сфері земельних відносин.

Жваве обговорення практиків та експертів викликали питання орендної плати за землю та труднощі, які виникають під час виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Учасники практикуму позитивно оцінили проведений захід, відмітивши необхідність такого навчання задля здобуття практичних навичок і цікавого обміну досвідом.

 

Всі новини