13.06.2016
Представники Мінфіну, Міносвіти, АМУ та бізнес-асоціацій обговорили можливості залучення бізнесу до фінансування ПТУ
Версія для друкуВерсія для друку

10 червня відбулася нарада за участі представників Мінфіну, Міносвіти, Асоціації міст України та представників бізнес-асоціацій. АМУ представляв Перший заступник Виконавчого директора О.Слобожан.

У ході наради обговорювалися можливості задучення бізнесу до фінансування закладів професійно-технічної освіти.

Перший заступник Виконавчого директора О.Слобожан представив позицію АМУ щодо врегулювання проблемних питань у сфері професійно-технічної освіти, схвалену Правлінням Асоціації (27 травня 2016 року, Київ).

Правління АМУ, зокрема, прийняло рішення передбачити фінансування закладів професійно-технічної освіти із обласних бюджетів, а у разі звернення міських рад міст обласного значення - з відповідних міських бюджетів, за умови передачі у комунальну власність відповідної територіальної громади таких закладів та спрямування освітньої субвенції на здобуття загальної середньої освіти у таких закладах.

За результатами наради вирішено, що бізнес-асоціації нададуть свої пропозиції, які будуть опрацьовані спільно з АМУ, та ляжуть в основу розробки змін до законодавства у сфері управління та фінансування закладів ПТО.

 

 

 

Всі новини