13.05.2016
Представники Посольства США в Україні відвідали Івано-Франківське регіональне відділення АМУ з робочим візитом
Версія для друкуВерсія для друку

11 травня в Івано-Франківській міській раді відбулась зустріч представників Посольства США в Україні – Дипломата економічного відділу Посольства Бенджаміна Баклі та економічного Асистента Посольства Євгенії Вострікової з представниками Івано-Франківського регіонального відділення АМУ – виконавчим директором Олегом Войтичуком та бюджетним експертом Юрієм Стефанчуком. В обговоренні взяли участь також заступник начальника департаменту фінансів Івано-Франківського МВК Галина Яцків та начальник управління інвестиційної політики Ігор Попадюк.

 

Головними темами зустрічі стали питання ознайомлення з процесом імплементації бюджетної децентралізації та станом бізнес клімату в місті та регіоні. Під час зустрічі експерти представили глибокий аналіз ходу реформи місцевого самоврядування в місті та області, навели приклади позитивних змін у бюджетній та фіскальній сферах, проінформували про стан економічного розвитку в місті та регіоні, а також про перспективи та інвестиційний потенціал краю вцілому.

Зі свого боку представники Посольства США в Україні дали високу оцінку роботи громади Івано-Франківська в процесі реалізації основних напрямків реформи місцевого самоврядування, співпраці з інвесторами та донорами, перспективам подальшого економічного розвитку та реалізації конкретних інвестиційних програм та проектів новоствореними об’єднаними територіальними громадами на місцях.

У ході розмови піднімалися питання подальшої перспективи стосовно змін у бюджетному та фіскальному законодавстві, можливостей впливу на прийняття необхідних рішень на найвищому рівні територіальних громад. Учасники зустрічі також обговорили проблемні питання становлення уже створених об’єднаних територіальних громад та подальший процес утворення ОТГ за затвердженими Кабінетом Міністрів України перспективними планами цих територій.

Всі новини