11.04.2011
ПРЕМ’ЄР–МІНІСТР ДОРУЧИВ МІНІСТЕРСТВАМ ОПРАЦЮВАТИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Версія для друкуВерсія для друку

4 квітня 2011 року до Асоціації міст України надійшов лист від Кабінету Міністрів України, у якому повідомляється, що проблемні питання органів місцевого самоврядування доручено опрацювати центральним органам виконавчої влади з метою вжиття заходів з їх врегулювання та у разі необхідності внесення Урядом відповідних пропозицій.

Нагадаємо, 1 березня 2011 року на засідання Правління Асоціації міст України прийнято звернення до Кабінету Міністрів України, у якому містилося прохання доручити центральним органам виконавчої влади опрацювати проблеми органів місцевого самоврядування та пропозиції щодо їх вирішення. Проблемні питання було розподілено на 10 сфер: фінанси; архітектура; будівництво; земельні відносини; питання реєстрації прав власності на нерухоме майно; житлово-комунальне господарство; транспорт; торгівля, захист прав споживачів; облік житла; охорона здоров’я; соціальний захист населення; питання опіки, піклування та захисту прав дітей.

У листі Уряду від 4 квітня вказано, що Прем’єр-міністр України дав доручення щодо опрацювання та вирішення усіх зазначених у Зверненні АМУ питань. Зокрема, Міністерству фінансів доручено забезпечити перерахування місцевим бюджетам необхідного розміру субвенцій на відшкодування пільгового проїзду.

Ознайомитися з документами:

Всі новини