04.07.2016
При формуванні бюджетної політики мають враховуватися позиції органів місцевого самоврядування
Версія для друкуВерсія для друку

Звернення 220 міських, селищних та сільських голів, ухвалене на ХІІ Українському муніципальному форумі, АМУ передала в парламентський Комітет з питань бюджету

Асоціація переконана, що сьогодні надзвичайно важливим питанням для місцевих громад є фінансова забезпеченість сільських, селищних, міських бюджетів. Адже саме ці бюджети є фінансовою основою органів місцевого самоврядування та вирішальним фактором регіонального розвитку територій.

З метою врахування позиції органів місцевого самоврядування при формуванні бюджетної політики, Асоціація міст України надіслала в парламентський Комітет з питань бюджету ЗВЕРНЕННЯ щодо актуальних питань розвитку місцевого самоврядування, прийняте під час ХІІ Українського муніципального форуму (21 червня 2016 року, Одеса). АМУ щороку проводить це масштабне зібрання для вироблення діалогу та узгодження позицій щодо розвитку та реформування місцевого самоврядування між органами державної влади та органами місцевого смаоврядування.

Асоціація, зважаючи на необхідність та важливість врахування інтересів органів місцевого самоврядування у проведенні повноцінної бюджетної реформи, просить парламентський Комітет з питань бюджету взяти до уваги зазначені у Зверненні пропозиції при розгляді відповідних законопроектів.

Всі новини