19.11.2012
Реформування системи соціальних послуг буде здійснюватись з врахуванням досвіду Франції
Версія для друкуВерсія для друку

16 листопада відбулася презентація проекту Twinning «Реформування соціальних послуг», реалізацією якого протягом 24 місяців будуть опікуватись  Міністерство соціальної політики України, Генеральний Директорат соціального зближення Франції та Агентство розвитку та координації міжнародних відносин Франції (ADECRI) за підтримки Делегації Європейського Союзу (ЄС) в Україні.

З вітальним словом до присутніх звернулись посол Франції в Україні Ален Ремі, директор генеральної дирекції з питань Соціального зближення Франції Сабін Фуркад, начальник операційного сектора Делегації Європейського Союзу в Україні Ендрю Расбаш. Вони висловили підтримку у наданні допомоги Україні в реформування системи соціальних послуг шляхом консультування провідними європейськими експертами.

Заступник міністра з питань соціальної політики Л.Дроздова, а також заступник директора департаменту соціальних послуг Мінсоцполітики О.Суліма розповіли про основні напрями реформування соціальних послуг, реалізовані етапи реформи, прийняті нормативно-правові акти та окреслили основні напрями нормотворчої роботи міністерства з метою реформування системи соціальних послуг.

В рамках реалізації проекту «Реформування соціальних послуг» буде вивчено досвід Франції у сфері надання соціальних послуг, а також залучено експертів для здійснення оцінки нормативно-правової бази для вироблення рекомендацій щодо успішного реформування системи соціальних послуг. Представники міністерства, міжнародних організацій схвалюють активне залучення громадських організацій до надання соціальних послуг, а також висловили сподівання на плідну співпрацю з ними у розробці відповідних нормативно-правових актів, для чого будуть створені відповідні робочі групи.

Аналітичний центр

Асоціації міст України

 

 

Всі новини