29.06.2016
Робоча група Держенергоефективності обговорила розвиток державно-приватного партнерства у сфері відновлювальної енергетики
Версія для друкуВерсія для друку

24 червня в Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження відбулося засідання Робочої групи з питань впровадження державно-приватного партнерства у сфері відновлювальної енергетики.

В обговоренні взяли участь представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, міжнародних донорських організації, всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування, громадських організацій, українських і зарубіжних експертів. Асоціацію міст України представляв аналітик Центру аналізу та розробки законодавства АМУ О. Пильтяй.

В ході дискусії учасники обговорили найбільш актуальні проблеми впровадження проектів відновлювальної енергетики на принципах публічно-приватного партнерства, зокрема, щодо вибору між концесіями та угодами ППП.

Учасникам презентовано пілотний проект в сфері альтернативної енергетики, який до кінця року планується запустити в Хмельницькій області. Цей проект ініціюється представниками Платформи розвитку ППП в Україні.

Після обговорення стану та перспектив розвитку відновлювальної енергетики, Робоча група затвердила план координації зусиль усіх зацікавлених сторін процесу щодо удосконалення чинного законодавства, просування інтересів територіальних громад та інвесторів, залучення кращих вітчизняних та іноземних експертів з ППП для практичної реалізації проектів в містах, селищах і об’єднаних територіальних громадах.

Всі новини