16.05.2016
Розширення повноважень органів місцевого самоврядування у сфері адміністративних послуг
Версія для друкуВерсія для друку

у Чернівцях відбувся практикум із застосування законодавства в рамках проекту ПУЛЬС

13 травня в Центрі надання адміністративних послуг міста Чернівців з ініціативи Чернівецького регіонального відділення АМУ пройшов практикум із застосування законодавства на тему «Організація надання адміністративних послуг населенню органами місцевого самоврядування:законодавче забезпечення та практичний досвід». Захід відбувся у рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 

Участь в практикумі взяли міські голови, їх заступники, юристи рад міст членів АМУ та представники об’єднаних територіальних громад Чернівецької області.

Фахівці зібралися для обговорення питань щодо:

• нормативно-правової бази утворення та діяльності центрів надання адміністративних послуг;

• організації реєстраційних дій щодо місця проживання фізичних осіб в контексті передачі цих повноважень до органів місцевого самоврядування;

• забезпечення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, громадських організацій;

• змін до законодавства, що регламентують процедуру державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

У ході дискусії, керівники ЦНАПів та органів місцевого самоврядування відзначали незадовільну роботу Державної архітектурно-будівельної інспекції в частині організації видачі дозвільних документів. Вирішено з цього приводу підготувати відповідне звернення до Асоціації міст України та Уряду.   

Всі новини