22.10.2012
Розвиток міст та сучасні аспекти міського життя
Версія для друкуВерсія для друку

обговорять завтра на форумі «SMART CITY 2012»

23 - 24 жовтня відбудеться шостий міжнародний спеціалізований форум-виставка «SMART CITY 2012». Учасники Форуму у відкритій дискусії зможуть обговорити питання розвитку міст, сучасні аспекти міського життя. В рамках форуму будуть розглянуті нові підходи до містобудування, безпеки, екології, житлової і транспортної інфраструктури, соціальної сфери.
Унікальність SMART CITY 2012 полягає в тому, що це єдиний в Україні форум, експозиція виставки та тематичні сесії конференції якого представляють провідні світові технології, обладнання та рішення в контексті всього міста: SMARTCITY = Smart Building+ Smart Networks& Service.

В програмі  форуму 2 тематичні дні:
23 - 24 жовтня - SmartBuilding. Будівля - як стійка динамічна система сервісів заданого рівня якості, надійності, безпеки і економічної ефективності.
24 жовтня - SmartNetworks& Services. Муніципальна інфраструктура як стійка система міських комунікацій і сервісів заданого рівня якості (комфорту), надійності, безпеки і економічної ефективності.
Очікується, що експозиція виставки та тематичні сесії конференції в рамках форуму SMARTCITY відіграють важливу роль у популяризації та сприяння сталого розвитку муніципальних утворень як якісного, безпечного, ефективного і дружнього природі та людям середовища.
Форум пройде у виставковому центрі AKKO Інтернешнл, м. Київ.
Участь у форумі візьмуть представники державних установ і професійних організацій, компаній, асоціацій, професійних спілок, розробників, інвесторів.

Асоціацію міст України на заході представлятиме заступник директора Центру правової допомоги містам В. Антоненко.

 

Всі новини