03.10.2014
Секція АМУ з питань сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту
Версія для друкуВерсія для друку

працювала у Рівному 1-2 жовтня

1-2 жовтня  2014 року у Рівному відбувся семінар «Роль та можливості органів місцевого самоврядування щодо реалізації державної політики у сфері фізичної культури та спорту». Учасники - начальники управлінь у справах сім’ї, молоді  та  спорту з міст-членів АМУ.

Захід організовано АМУ с спільно з Рівненською міською радою в рамках роботи Секції АМУ з питань сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту.

На семінарі були розглянуті актуальні проблеми у сфері фізичної культури та спорту.  Учасники ознайомились з досвідом Рівненської міської ради щодо ефективного використання об’єктів  комунальної власності на потреби фізичної культури та спорту, а також з особливостями сприяння розвитку масового дитячого - юнацького спорту у Рівному.

На семінарі на реальних прикладах  було продемонстровано, як від політики міської ради,  зосередженої на інтересах, потребах молоді, промоції здорового способу життя, залежить робота управління у справах сім’ї , молоді та спорту  міста  та активність, свідомість  міської громади.

Представники міст поділились корисною інформацією, здобули нові знання, підняли свій професійний рівень, відвідали нові сучасні спортивні споруди міста та області.

Всі новини