19.12.2013
Секція юристів місцевих рад АМУ
Версія для друкуВерсія для друку

працює в Миколаєві 16-17 грудня

В рамках проекту USAID «Ініціатива захисту прав та законних інтересів місцевого самоврядування в Україні» (ДІАЛОГ), що реалізує АМУ, сьогодні триває у Миколаєві робота Секції юристів місцевих рад АМУ. В засіданні беруть участь представники юридичних служб міст-членів АМУ. Всього представлено 13 регіонів.

Вчора учасники напрацювали пропозиції до проектів нормативно-правових актів:

  • про внесення змін до Закону України «Про доступ до публічної інформації» (проект розроблений АМУ та доопрацьований з огляду на зауваження громадськості та народних депутатів);
  • про службу в органах місцевого самоврядування, розроблений Нацдержслужбою;
  • про внесення змін до статті 5 Закону України «Про судовий збір» (щодо звільнення органів місцевого самоврядування від сплати судового збору) (№ 2576а від 11.07.2013);
  • про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення принципу рівності всіх платників коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту (№ 2528а від 04.07.2013);
  • про внесення змін до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації» та «Про поштовий зв'язок» (щодо порядку і умов присвоєння поштової адреси об'єктам нерухомого майна) (№ 2444а від 01.07.2013).

Висловлені в ході дискусії пропозиції будуть опрацьовані в Аналітичному центрі та передані до Комітетів Верховної Ради України.

Сьогоднішнє засідання присвячене обговоренню проблем в діяльності органів місцевого самоврядування та обміну досвідом, зокрема щодо:

  • проблемних питань виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
  • розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на об’єктах благоустрою, приватних та орендованих комунальних земельних ділянках.

 

Всі новини