15.09.2014
Секція юристів місцевих рад АМУ
Версія для друкуВерсія для друку

працювала у Вінниці  11-12 вересня 2014 року

11-12 вересня 2014 року у місті Вінниці проходило  засідання Секції юристів місцевих рад АМУ.

Захід організовано в рамках Проекту USAID «Ініціатива захисту прав та законних інтересів місцевого самоврядування в Україні» (ДІАЛОГ), який реалізує АМУ.

У засіданні взяли участь 37 представників юридичних служб міських рад з міст: Бар, Бершадь, Бориспіль, Боярка, Броварської , Ватутіне, Вінниця, Гайворон, Гнівань, Жмеринка, Івано-Франківськ, Кагарлик, Кам’янець-Подільський, Коростень, Кременчук, Липовець, Літин, Луцьк, Новоград-Волинський, Одеса, Первомайськ, Погребище, Рівне, Українська, Хмельницький, Чернівці, Ямпіль.

Учасники обговорили такі питання.

  1. Питання реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
  2. Концепція Закону України «Про поліцію місцевого самоврядування», розроблена АМУ.
  3. Законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства, зареєстрований за № 4465а від 11.08.2014.
  4. Законопроект         про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо місця відкриття спадщини, зареєстрований за № 5038 від 05.09.2014.
  5. Проблемні питання поводження з об’єктами постачання електроенергії та природного газу, які не перебувають у власності відповідних спеціалізованих юридичних осіб.
  6. Проблемні питання законодавства про запобігання і протидії корупції.

Узагальнені за підсумками обговорення пропозиції до законопроектів будуть надіслані до центральних органів державної влади та профільних Комітетів Верховної Ради України. 

 

Всі новини