16.10.2012
Схвалені Рекомендації комітетських слухань щодо практики застосування Закону України "Про асоціації органів місцевого самоврядування"
Версія для друкуВерсія для друку

15 жовтня відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. На порядку денному засідання Комітету були розглянуті питання:

  • проект Закону про внесення змін до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо здійснення соціальної роботи з сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах)(реєстр. №11241);
  • Про зняття з розгляду проекту Закону України про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (реєстр. №3263)

Особливу увагу учасники засідання приділили обговоренню рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування щодо практики застосування Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування». В рекомендаціях підкреслювалася необхідність збалансування взаємовідносин органів державної влади та органів місцевого самоврядування, зокрема при виробленні та здійсненні бюджетної, соціальної, гуманітарної політики та у вирішенні інших питань, що впливають на місцевий та регіональний розвиток. Результатом обговорення стало рішення схвалити дані рекомендації та направити їх Голові Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Мінрегіонбуду України, всеукраїнським асоціаціям органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, практичне застосування органами державної влади та місцевого самоврядування положень Закону "Про асоціації органів місцевого самоврядування було обговорено під час слухань у  парламентському Комітеті з питань державного будівництва та місцевого самоврядування 25 травня 2012 р.

 

 

Всі новини