26.10.2012
Соціальний захист та соціальне забезпечення населення
Версія для друкуВерсія для друку

обговорили на фаховій майстерні в Кримському РВ АМУ

26 жовтня 2012 р. в Кримському регіональному відділенні у Сімферополі відбулася фахова майстерня на тему: «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення». Захід відбувся в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування» (ДІАЛОГ), що спільно реалізують USAID та АМУ.

Учасниками заходу стали директори міських та районних територіальних центрів соціального обслуговування  Автономної Республіки Крим. 

Програма фахової майстерні була присвячена обміну досвідом з практики управління територіальним центром соціального обслуговування. Зокрема, було обговорено:

  • Заходи з соціального обслуговування як складова частина у програмах соціально-економічного розвитку регіону;
  • Досвід роботи Керченського міського територіального центру соціального обслуговування населення;
  • Організація спільної соціальної роботи з особами похилого віку  територіального центру та волонтерських організацій на прикладі Білогірського району.

За результатами засідання фахової майстерні учасники відзначили позитивний вплив  програм соціально-економічного розвитку регіону на заходи  соціального  обслуговування  (якщо знати як правильно ці програми складати) на прикладі територіального центру м.Керч. Також учасники майстерні мали нагоду  ознайомитися з досвідом роботи міських та районних територіальних центрів соціального обслуговування АРК, з роботою волонтерської організації - Білогірського підрозділу Кримського відділення  Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні». 

 

Всі новини