07.12.2015
Спеціальні цінові умови на продукти Microsoft для українських міст діятимуть до 2017 року
Версія для друкуВерсія для друку

Асоціація міст України домовилася з компанією Майкрософт Україна

Асоціація міст України домовилась з компанією Майкрософт Україна про продовження терміну дії спеціальних цінових умов на продукти Microsoft для українських міст.

В рамках ліцензійної програми Government Open License упродовж двох наступних років - до 30 листопада 2017 року міста-члени АМУ матимуть змогу придбати програмне забезпечення Microsoft за найнижчим рівнем Government C, що в середньому на 30-40% дешевше за звичайні ціни по даній програмі ліцензування.

Щоб скористатися даною знижкою, необхідно:

  1. Звернутися до Партнера компанії Майкрософт (список партнерів доступний за посиланням з переліком необхідного програмного забезпечення.
  2. Отримати від Партнера компанії Майкрософт комерційну пропозицію, що враховує спеціальні ціни від компанії Майкрософт – Government Level C
  3. Укласти угоду (договір, контракт) з вибраним Партнером і здійснити закупівлю.

Нагадаємо, що угода про надання спеціального рівня цін для міст-членів АМУ була підписна у листопаді 2013 року. За інформацією Майкрософт Україна, протягом цього часу майже 100 українських міст скористалися знижкою для придбання або оновлення програмного забезпечення.

Майкрософт Україна приділяє постійно працює над створенням спеціалізованих комп’ютерних систем, призначених для  розвитку автоматизації процесів управління містами, налагодження діалогу місцевого самоврядування з громадськістю.

Зокрема, впродовж кількох років реалізовується ініціатива з розвитку місцевого самоврядування Microsoft CityNext.

У разі виникнення запитань щодо правил надання знижки або участі вашого міста у спільних проектах із Microsoft звертайтеся до Миклашевського Олега, відповідального менеджера у компанії Майкрософт Україна, контаткти: e-mail: v-olmykl@microsoft.com , тел. 044 393-36-83.

 

Всі новини