13.06.2016
Спільне звернення ВАОМС "Асоціація міст України" та Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад до Голови Парламенту
Версія для друкуВерсія для друку

Асоціації просять пришвидшити розгляд та прийняття законопроекту №4355, що є довгоочікуваним всіма територіальними громадами

13 червня ВАОМС "Асоціація міст України" та Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад направили спільне Звернення до Голови Верховної Ради України А.Парубія.

У Зверненні дві асоціації органів місцевого самоврядування наполягають на прискоренні розгляду та прийнятті законопроекту №4355 щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням та охороною земель.

Цей законопроект є довгоочікуваним всіма територіальними громадами, оскільки пропонує повернути органам місцевого самоврядування повноваження з розпорядження земельними ділянками за межами населених пунктів, які були відібрані ще у 2001 році після прийняття Земельного Кодексу України.

Про ключові положення законопроекту №4355, які підтримуються асоціаціями, читайте у повному тексті Звернення

Раніше АМУ вже неодноразово висловлювала свою підтримку законопроекту №4355. Експерти Асоціації були залучені до його розробки. Для розвіювання міфів стосовно наслідків прийняття законопроекту, АМУ розробила та поширила інфографіку:

Всі новини