01.07.2016
Спільними зусиллями дорогу у Старосинявській ОТГ відремонтували вперше за 5 років
Версія для друкуВерсія для друку

Об'єднані заради успіху громади!

Асоціація міст України у рамках проекту ПУЛЬС збирає та поширює успіхи реформи та кращі практики об'єднаних територіальних громад. Першими успіхами після об'єднання ділиться прес-служба Старосинявської ОТГ, що на Хмельниччині.

Питання ремонту доріг завжди викликало різні дискусії серед населення та органів місцевого самоврядування, і справа не в тому, що на даний вид робіт необхідно значне фінансування та залучення людського ресурсу і техніки. Тут варто також врахувати дотримання законодавчої бази та бажання працювати.

До голови Об’єднаної територіальної громади Віталія Здебського звернулися мешканці вулиці Шевченка, що в центрі Старої Синяви. Вулиця не ремонтувалася останні 5 років, внаслідок чого сталося розмивання проїзної частини. 

 

Селищний голова організував роботи по ремонту вулиці  із залученням приватних інвесторів. Роботи тривали кілька днів, і як наслідок – вулиця оновилась.

Тепер у планах селищної ради – ефективно реалізувати завдання ще двох програм з ремонту та реконструкції вулиць до 2020 року. Першочерговість у виконанні робіт буде надаватись тим населеним пунктам, де інвестори долучаться до робіт, і в співфінансуванні проектів допоможуть реалізувати поставлену мету.

 

Відвідайте також відеотеку "Успіхи реформ", де Асоціація збирає успіхи об'єднаних територіальних громад, які надихають!

Всі новини