09.11.2012
Співпраця влади та бізнесу
Версія для друкуВерсія для друку

була темою фахової майстерні в Полтавському РВ АМУ

8 листопада у м. Карлівка Полтавським РВ АМУ було проведено фахову майстерню на тему: «Співпраця влади та бізнесу».  Захід відбувся в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення інтересів місцевого самоврядування» (ДІАЛОГ), що спільно реалізують USAID та АМУ.
Головна мета фахової майстерні - продемонструвати позитивні напрацювання муніципалітетів для комфортного проживання в невеликому  місті в умовах недостатнього фінансування. Як ефективно виконувати ці завдання, як уникнути можливих помилок, що потрібно знати посадовцям органів місцевого самоврядування аби зуміти забезпечити мешканців якісними послугами у достатній обсягах та за доступними цінами, як утримувати соціальну сферу та  комунальну інфраструктуру в належному стані  - відповіді на ці та інші спорідненні з ними питання, хоча б частково, дала проведена фахова майстерня.
Учасники майстерні, а ними були переважно міські голови, були ознайомлені з позитивним досвідом Карлівської міської влади у тісній співпраці влади та бізнесу. 
Зокрема, представники бізнесу були запрошені на майстер6ню для висвітлення питання енергозберігаючих технологій з застосуванням альтернативних джерел енергії при опаленні житлових та нежитлових приміщень. 
Екскурсія містом та відвідування об’єктів господарювання міста дали змогу учасникам розширити свій кругозір в питаннях співпраці влади та бізнесу, предметно поговорити про проблеми в тому чи іншому напрямку та по можливості , спільними зусиллями знайти шляхи їх вирішення.
 

 

Всі новини