15.06.2016
Тернопільське РВ АМУ проводить консультації щодо пропозицій до перспективного плану формування територій громад області
Версія для друкуВерсія для друку

Протягом двох тижнів виконавчий директор та консультанти Тернопільського регіонального відділення Асоціації міст України спільно з керівництвом Тернопільської обласної державної адміністрації проводять консультації з головами сільських, селищних та міських рад щодо пропозицій до перспективного плану формування територій громад області.

За цей час відбулися зустрічі, спілкування, обговорення з активістами Бережан, Козови, Заліщиків, Товстого, Чорткова, Нагірянки та ще десяти населених пунктів -  потенційних адміністративних центрів громад.

Зокрема, 14 червня проведено виїзні заходи в місті Ланівці та селі Великі Дедеркали. Заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації О.Валов розповів громадянам  про стан впровадження реформи з децентралізації в Україні. Також він наголосив на важливості проведення таких зустрічей для налагодження ефективної комунікації з громадами.

Виконавчий директор Тернопільського РВ АМУ І.Гірчак зупинився на перевагах створення ОТГ та навів конкретні успішні приклади з життя громад, які вже об’єднались. Відповіді на всі запитання, які стосувались фінансів та бюджету в ОТГ надав Д. Чирка, заступник директора департаменту фінансів Тернопільської ОДА.

Активісти також цікавились станом шкільної та дошкільної освіти в ОТГ та можливим скороченням працівників.

Учасники зустрічі висловили побажання щодо проведення зустрічей за участі голів та представників вже діючих об’єднаних громад, щоб  вони особисто розповіли про переваги та ризики можливого об’єднання. 

 

Всі новини