26.05.2016
Цього тижня працюють робочі групи з покращення якості надання послуг у сферах освіти, соціального захисту та охорони здоров'я
Версія для друкуВерсія для друку

в рамках українсько-норвезького проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні»

Цього тижня вже вдруге зустрінуться експерти робочих груп з покращення якості надання послуг у сферах освіти, соціального захисту та охорони здоров'я.

Засідання експертних груп проходять у рамках спільного проекту Асоціації міст України, Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад, Норвезького інституту міських і регіональних досліджень «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», фінансованого МЗС Норвегії.

24-25 травня в Івано-Франківську засідає робоча група з підвищення якості надання медичних послуг. Експерти робочих груп презентуватимуть результати аналізу даних від міст згідно реєстру показників та напрацьовуватимуть анкети для проведення соціологічного опитування. Також Івано-Франківськ представить досвід організації надання медичних послуг на прикладі Центральної міської лікарні. 

 

23-24 травня у Львові працювала робоча група з покращення якості надання послуг у сферах освіти. Учасників робочого засідання привітали начальник відділу кадрів апарату виконкому Львівської міської ради Г.Бордун, директор Офісу міжнародних проектів КС Е.Цакуле, директор Центру розвитку і впровадження проектів АМУ О.Томнюк

Після обговорення учасникам презентовано досвід Львова в організації надання освітніх послуг на прикладі Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені І.Франка та НВК імені В. Стуса.

 

26-27 травня в Умані відбудеться засідання робочої групи з підвищення якості надання послуг у сфері соціального захисту населення.

Нагадаємо, у рамках проекту посадові особи органів місцевого самоврядування міст-учасників оцінюватимуть якість послуг, що надаються населенню шляхом аналізу статистичних показників і проведення соціологічного опитування населення та безпосередніх надавачів послуг, готуватимуть і впроваджуватимуть плани підвищення ефективності надання послуг населенню у відповідних галузях. 

Детальніше про проект «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» та початкову конференцію робочих груп, що відбулася 15 березня у Києві.

 

 

 

Всі новини