28.03.2011
У Чернігові відбулося засідання Секції АМУ з питань житлово-комунального господарства
Версія для друкуВерсія для друку

У роботі Секції протягом двох днів, 24-25 березня, взяли участь представники міських управлінь, відділів з питань житлово-комунального господарства, керівники комунальних підприємств з міст: Чернігів, Миколаїв, Херсон, Рівне, Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Суми, Ніжин, Прилуки, Ічня, Мена.

Відкрили роботу Секції Віце-президент АМУ з виконавчої роботи М.В.Пітцик та Чернігівський міський голова О.В.Соколов.

На засіданні Секції було презентовано паспорт сфери «Житлово-комунальне господарство», який розроблений в рамках проекту «Ініціатива захисту прав та представлення». Паспорт сфери розроблений з метою визначення основних проблем сфери. Учасники засідання Секції в цілому погодилися із запропонованими у паспорті шляхами вирішення проблем, а також доповнили  їх своїми пропозиціями, серед яких варто виокремити:

  • проблеми проведення громадських слухань при формуванні тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;
  • відсутність єдиного порядку закріплення земельних ділянок прибудинкової території;
  • необхідність проведення розрахунків тарифів на групу будинків, а не кожен окремий будинок.

Також учасники засідання Секції мали змогу ознайомитися з досвідом Комунального підприємства «Деснянське», на обслуговуванні якого перебуває більше 1 млн. квадратних метрів житла, та комунального підприємства «Чернігівводоканал». Відгуки учасників щодо організації заходу та його змістовної частини позитивні.

Дивитися Фотогалерею заходу

Дивитися телесюжет про захід (ТРК "Новий Чернігів")

Всі новини